Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
4Y |
Oros, Takarék köz Autóbusz-állomás ► Oros, Temető |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
9:25 | Autóbusz-állomás |
9:27 | Mező utca 5. |
9:29 | Rákóczi utca 50. |
9:31 | Búza tér |
9:32 | Vay Ádám körút |
9:33 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
9:34 | Bujtos utca |
9:38 | Rendelőintézet |
9:40 | Sport utca |
9:42 | Gomba utca |
9:44 | Tujafa utca |
9:46 | Naspolya utca |
9:48 | Szarkaláb utca |
9:49 | Élet utca |
9:50 | Orosi elágazás |
9:52 | Oros, Szállási utca |
9:53 | Oros, Vezér utca |
9:55 | Oros, Takarék köz |
9:56 | Oros, Magyar utca 61. |
9:58 | Oros, Temető |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |