Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
4Y |
Oros, Szállási utca Autóbusz-állomás ► Oros, Temető |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
13:00 | Autóbusz-állomás |
13:02 | Mező utca 5. |
13:04 | Rákóczi utca 50. |
13:06 | Búza tér |
13:07 | Vay Ádám körút |
13:08 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
13:09 | Bujtos utca |
13:13 | Rendelőintézet |
13:15 | Sport utca |
13:17 | Gomba utca |
13:19 | Tujafa utca |
13:21 | Naspolya utca |
13:23 | Szarkaláb utca |
13:24 | Élet utca |
13:25 | Orosi elágazás |
13:27 | Oros, Szállási utca |
13:28 | Oros, Vezér utca |
13:30 | Oros, Takarék köz |
13:31 | Oros, Magyar utca 61. |
13:33 | Oros, Temető |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |