Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
4Y |
Tujafa utca Autóbusz-állomás ► Oros, Temető |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
18:45 | Autóbusz-állomás |
18:47 | Mező utca 5. |
18:49 | Rákóczi utca 50. |
18:50 | Búza tér |
18:51 | Vay Ádám körút |
18:52 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
18:53 | Bujtos utca |
18:55 | Rendelőintézet |
18:57 | Sport utca |
18:59 | Gomba utca |
19:00 | Tujafa utca |
19:02 | Naspolya utca |
19:03 | Szarkaláb utca |
19:04 | Élet utca |
19:05 | Orosi elágazás |
19:07 | Oros, Szállási utca |
19:08 | Oros, Vezér utca |
19:09 | Oros, Takarék köz |
19:10 | Oros, Magyar utca 61. |
19:12 | Oros, Temető |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |