Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
4Y |
Tujafa utca Autóbusz-állomás ► Oros, Temető |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:25 | Autóbusz-állomás |
8:27 | Mező utca 5. |
8:29 | Rákóczi utca 50. |
8:31 | Búza tér |
8:32 | Vay Ádám körút |
8:33 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
8:34 | Bujtos utca |
8:38 | Rendelőintézet |
8:40 | Sport utca |
8:42 | Gomba utca |
8:44 | Tujafa utca |
8:46 | Naspolya utca |
8:48 | Szarkaláb utca |
8:49 | Élet utca |
8:50 | Orosi elágazás |
8:52 | Oros, Szállási utca |
8:53 | Oros, Vezér utca |
8:55 | Oros, Takarék köz |
8:56 | Oros, Magyar utca 61. |
8:58 | Oros, Temető |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |