Menetrendek
27 |
Jósaváros Jósaváros ► Vay Ádám körút ► Szélsőbokori út ► Vasútállomás |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:03 | Jósaváros |
7:04 | Jósavárosi templom |
7:05 | Jósavárosi piac |
7:06 | Volánbusz Zrt. |
7:07 | Pazonyi tér |
7:08 | Nyár utca |
7:10 | Vay Ádám körút |
7:12 | Búza tér |
7:14 | Mező utca |
7:15 | Bethlen Gábor utca 67. |
7:17 | Derkovits Gyula utca 5. |
7:18 | Derkovits Gyula utca 73. |
7:19 | Dugonics utca |
7:20 | Rozsnyó utca |
7:21 | Szirom utca |
7:22 | Újház sor |
7:23 | Legyező utca 65. |
7:24 | Szélsőbokori út |
7:26 | Szakiskola és Kollégium |
7:28 | Tiszavasvári út |
7:30 | Konzervgyár |
7:32 | Autóbusz-állomás |
7:34 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima