Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
27 | Jósaváros ► Vay Ádám körút ► Szélsőbokori út ► Vasútállomás |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
e | A járat 27-es jelzéssel, az Esélycentrum érintisével közlekedik. / This service runs on line 27, calls at Esélycentrum. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 55e |
7: | 41e |
8: | 38e |
9: | 38e |
10: | 38e |
11: | 38e |
12: | 38e |
13: | 38e |
14: | 42e |
15: | 42e |
16: | 42e |
17: | 38 |
18: | 38 |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 58e |
7: | 41e |
8: | 38e |
9: | 38e |
10: | 38e |
11: | 38e |
12: | 38e |
13: | 38e |
14: | 38e |
15: | 38e |
16: | 38e |
17: | 38 |
18: | 38 |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
7: | 07 |
8: | 07 |
9: | 07 |
10: | 07 |
11: | 07 |
12: | 07 |
13: | 07 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima