Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
25 | Északi körút ► Örökösföld ► Alma utcai iskola |
25A | Északi körút ► Jósaváros |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
A | 25A jelzéssel csak Jósavárosig közlekedik. / This service runs as 25A and terminates at "Jósaváros" stop. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 10 |
7: | 1830A47 |
8: | 29 |
9: | 29 |
10: | 29 |
11: | 29 |
12: | 29 |
13: | 2959 |
14: | 2959 |
15: | 2858 |
16: | 2857 |
17: | 29 |
18: | 29 |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 10 |
7: | 2347 |
8: | 29 |
9: | 29 |
10: | 29 |
11: | 29 |
12: | 29 |
13: | 29 |
14: | 29 |
15: | 2959 |
16: | 29 |
17: | 29 |
18: | 29 |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 29 |
7: | 29 |
8: | 29 |
9: | 29 |
10: | 29 |
11: | 29 |
12: | 29 |
13: | 29 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima