Menetrendek
17 |
Örökösföld Örökösföld ► Rendelőintézet ► Szélsőbokori út |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
9:35 | Örökösföld |
9:36 | Szalag utca |
9:37 | Örökösföldi Piac |
9:38 | Család utca |
9:39 | EÜ. Szakközépiskola |
9:41 | Rendelőintézet |
9:43 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
9:44 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
9:46 | Vay Ádám körút |
9:48 | Búza tér |
9:50 | Mező utca |
9:51 | Bethlen Gábor utca 67. |
9:53 | Derkovits Gyula utca 5. |
9:54 | Derkovits Gyula utca 73. |
9:55 | Dugonics utca |
9:56 | Rozsnyó utca |
9:57 | Szirom utca |
9:58 | Újház sor |
9:59 | Legyező utca 65. |
10:00 | Szélsőbokori út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima