Menetrendek
17 |
Örökösföld Örökösföld ► Rendelőintézet ► Szélsőbokori út |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:38 | Örökösföld |
15:39 | Szalag utca |
15:40 | Örökösföldi Piac |
15:41 | Család utca |
15:42 | EÜ. Szakközépiskola |
15:45 | Rendelőintézet |
15:47 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
15:49 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
15:51 | Vay Ádám körút |
15:53 | Búza tér |
15:55 | Mező utca |
15:57 | Bethlen Gábor utca 67. |
15:59 | Derkovits Gyula utca 5. |
16:00 | Derkovits Gyula utca 73. |
16:01 | Dugonics utca |
16:02 | Rozsnyó utca |
16:03 | Szirom utca |
16:04 | Újház sor |
16:05 | Legyező utca 65. |
16:06 | Szélsőbokori út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima