Menetrendek
17 |
Örökösföld Örökösföld ► Rendelőintézet ► Szélsőbokori út |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
18:08 | Örökösföld |
18:09 | Szalag utca |
18:10 | Örökösföldi Piac |
18:11 | Család utca |
18:12 | EÜ. Szakközépiskola |
18:15 | Rendelőintézet |
18:17 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
18:19 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
18:21 | Vay Ádám körút |
18:23 | Búza tér |
18:25 | Mező utca |
18:27 | Bethlen Gábor utca 67. |
18:29 | Derkovits Gyula utca 5. |
18:30 | Derkovits Gyula utca 73. |
18:31 | Dugonics utca |
18:32 | Rozsnyó utca |
18:33 | Szirom utca |
18:34 | Újház sor |
18:35 | Legyező utca 65. |
18:36 | Szélsőbokori út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima