Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
14 | Vasútállomás ► Búza tér ► Sóstóhegy (körjárat) |
14F | Vasútállomás ► Búza tér ► Kemecsei út ► Sóstóhegy (körjárat) |
15 | Vasútállomás ► Országzászló tér ► Sóstóhegy (körjárat) |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
A 14-es és 14F járatok Sóstóhegyet egymással ellentétes irányban járják be. A Sóstóhegy, vasútállomás bejárati út után az autóbuszok továbbhaladnak. A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
In Sósóthegy, buses 14 and 14F run on loop routes. From the "Sóstóhegy, vasútállomás bejárati út stop", buses continue to run on the loop section. In Sósóthegy, buses 14. Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
Jelmagyarázat |
|
---|---|
A külön nem jelölt időpontokban 14-es busz közlekedik. / At non-marked departure times, bus runs on line 14. |
|
F | 14F jelzéssel közlekedik, a sóstóhegyi hurokútvonalon az ellenkező irányban halad végig. / Runs as 14F in the opposite direcion on the loop section in Sóstóhegy. |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
|
s | 15-ös jelzéssel, az Országzászló tér és a Kodály Zoltán Általános Iskola érintésével közlekedik. / Runs on line 15 via "Országzászló tér" and "Kodály Zoltán Általános Iskola" stops. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 15 45F |
5: | 05 24F45 |
6: | 04F19s34F46 59s |
7: | 06F20 40F |
8: | 00 31F |
9: | 01 31F |
10: | 01 31F |
11: | 01 31F |
12: | 01 31F |
13: | 01 28F44s |
14: | 00 14s25F35 44s55F |
15: | 05 14s29F44 59F |
16: | 14 29F44 59F |
17: | 14 35F |
18: | 01 31F |
19: | 01 31F59 |
20: | 29F58 |
21: | 58 |
22: | 58 |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 15 45F |
5: | 05 24F45 |
6: | 05F24 44F |
7: | 04 29F59 |
8: | 31F |
9: | 01 31F |
10: | 01 31F |
11: | 01 31F |
12: | 01 31F |
13: | 01 28F50 |
14: | 20F50 |
15: | 10F30F50 |
16: | 10F30F50 |
17: | 10F30F46 |
18: | 01 31F |
19: | 01 31F59 |
20: | 29F58 |
21: | 58 |
22: | 58 |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 45F |
5: | 31F59 |
6: | 29F59 |
7: | 29F59 |
8: | 29F59 |
9: | 29F59 |
10: | 29F59 |
11: | 29F59 |
12: | 29F59 |
13: | 29F59 |
14: | 29F59 |
15: | 29F59 |
16: | 29F59 |
17: | 29F59 |
18: | 29F59 |
19: | 59 |
20: | 58 |
21: | 58 |
22: | 58 |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 15 45F |
5: | 05 24F45 |
6: | 24 44F |
7: | 04 29F59 |
8: | 31F |
9: | 01 31F |
10: | 01 31F |
11: | 01 31F |
12: | 01 31F |
13: | 01 31F |
14: | 01 31F |
15: | 01 31F |
16: | 01 31F |
17: | 01 31F |
18: | 01 31F |
19: | 01 31F59 |
20: | 29F58 |
21: | 58 |
22: | 58 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima