Menetrendek
14F |
14F |
Vasútállomás Vasútállomás ► Búza tér ► Kemecsei út ► Sóstóhegy (körjárat) |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:17 | Vasútállomás |
16:18 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
16:19 | Mező utca 5. |
16:21 | Rákóczi utca 50. |
16:23 | Búza tér |
16:24 | Vay Ádám körút |
16:25 | Nyár utca |
16:27 | Volánbusz Zrt. |
16:29 | Jósavárosi piac |
16:31 | Jósaváros |
16:33 | Csaló köz |
16:34 | Leffler Sámuel utca |
16:35 | Fábián Zoltán utca |
16:36 | Csillagvirág utca |
16:39 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
16:40 | Csónak utca |
16:41 | Berenát utca |
16:42 | Idősek otthona |
16:43 | Zsuzsanna utca |
16:44 | János-hegy lakópark |
16:45 | Sóstóhegy, vasútállomási bejárati út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima