Menetrendek
14F |
14F |
Vasútállomás Vasútállomás ► Búza tér ► Kemecsei út ► Sóstóhegy (körjárat) |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:17 | Vasútállomás |
17:19 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
17:21 | Mező utca 5. |
17:23 | Rákóczi utca 50. |
17:25 | Búza tér |
17:27 | Vay Ádám körút |
17:29 | Nyár utca |
17:31 | Volánbusz Zrt. |
17:33 | Jósavárosi piac |
17:35 | Jósaváros |
17:37 | Csaló köz |
17:38 | Leffler Sámuel utca |
17:39 | Fábián Zoltán utca |
17:40 | Csillagvirág utca |
17:43 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
17:44 | Csónak utca |
17:45 | Berenát utca |
17:46 | Idősek otthona |
17:47 | Zsuzsanna utca |
17:48 | János-hegy lakópark |
17:49 | Sóstóhegy, vasútállomási bejárati út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima