Menetrendek
14 |
Vasútállomás Vasútállomás ► Búza tér ► Sóstóhegy (körjárat) |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
5:45 | Vasútállomás |
5:46 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
5:47 | Mező utca 5. |
5:49 | Rákóczi utca 50. |
5:51 | Búza tér |
5:52 | Vay Ádám körút |
5:53 | Nyár utca |
5:55 | Volánbusz Zrt. |
5:57 | Jósavárosi piac |
5:59 | Jósaváros |
6:01 | Csaló köz |
6:02 | Leffler Sámuel utca |
6:03 | Fábián Zoltán utca |
6:04 | Csillagvirág utca |
6:05 | Korányi Frigyes utcai elágazás |
6:06 | Mogyoró utca |
6:07 | Fácán utca |
6:08 | Aranykalász sor |
6:10 | Muskotály utca |
6:11 | Sóstóhegyi iskola |
6:13 | Sóstóhegy, vasútállomási bejárati út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima