Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Család utca, hőközpont | |
11 | Örökösföld ► Egyház utca ► Örökösföld |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
11-es jelzéssel, a Törzs utcán át közlekednek. / Buses at non-marked departure times run on line 11 via Törzs utca. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 36 |
7: | 11 34 |
8: | 12 |
9: | |
10: | |
11: | |
12: | |
13: | |
14: | 26 |
15: | 06 26 |
16: | 06 26 |
17: | 06 26 46 |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 36 |
7: | 11 34 |
8: | 12 |
9: | |
10: | |
11: | |
12: | |
13: | |
14: | 13 41 |
15: | 13 41 |
16: | 13 41 |
17: | 46 |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 36 |
7: | 34 |
8: | 06 |
9: | |
10: | |
11: | |
12: | |
13: | |
14: | 13 41 |
15: | 13 41 |
16: | 13 41 |
17: | 46 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima