Menetrendek
11 |
Örökösföld Örökösföld ► Egyház utca ► Örökösföld |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:00 | Örökösföld |
16:01 | Törzs utca |
16:02 | Semmelweis utca |
16:04 | Család utca, hőközpont |
16:06 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
16:08 | Bujtos utca |
16:10 | Megyei Bíróság |
16:13 | Zrínyi Ilona utca |
16:15 | Egyház utca |
16:17 | Vay Ádám körút |
16:19 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:22 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
16:24 | Szegfű utca (PLAZA) |
16:26 | Család utca, hőközpont |
16:27 | Semmelweis utca |
16:29 | Törzs utca |
16:30 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima