Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
9 | ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice.
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
m | A járat 9-es jelzéssel, a Michelin érintésével közlekedik. / This service runs on line 9 via Michelin. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 56m |
6: | 56 |
7: | 24 |
8: | 33 |
9: | 33 |
10: | 33 |
11: | 33 |
12: | 33 |
13: | 33 |
14: | 44 |
15: | 0853 |
16: | 38 |
17: | 38 |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 56m |
6: | 56 |
7: | 24 |
8: | 33 |
9: | 33 |
10: | 33 |
11: | 33 |
12: | 33 |
13: | 33 |
14: | |
15: | 0853 |
16: | 38 |
17: | 38 |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 52 |
6: | 48 |
7: | 48 |
8: | 48 |
9: | 48 |
10: | 48 |
11: | 48 |
12: | 48 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima