Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Szarkaláb utca | |
4 | Autóbusz-állomás ► Oros, Takarék köz |
4Y | Autóbusz-állomás ► Oros, Temető |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
O | A jelölt járat csak Orosi elágazásig közlekedik. / These services run as '4' and terminate at "Orosi elágazás" stop. |
Y | A jelölt járatok 4Y jelzéssel Oros, Temető megállóig közlekednek. / These services are the 4Y services running to Oros, Temető. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Munkanapokon (hétfő-péntek) | |
On workdays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 55O |
5: | 38 |
6: | 0323O48Y |
7: | 08Y2848 |
8: | 2348Y |
9: | 48Y |
10: | 48Y |
11: | 48Y |
12: | 28Y48O |
13: | 23Y48Y |
14: | 28Y |
15: | 0328Y |
16: | 0728Y |
17: | 0738Y |
18: | 13Y |
19: | 03Y |
20: | 43Y |
21: | 58 |
22: | 57Y |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 43Y |
6: | |
7: | 0848Y |
8: | 48Y |
9: | 48Y |
10: | 48Y |
11: | 48Y |
12: | 48 |
13: | 48Y |
14: | 58 |
15: | 48Y |
16: | 48 |
17: | 48Y |
18: | |
19: | 03Y |
20: | 43Y |
21: | 58 |
22: | 57Y |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 55O |
5: | 38 |
6: | 08Y23O |
7: | 08Y2848 |
8: | 2348Y |
9: | 48Y |
10: | 48Y |
11: | 48Y |
12: | 28Y48O |
13: | 23Y48Y |
14: | 28Y |
15: | 0348Y |
16: | 0748Y |
17: | 03 |
18: | 13Y |
19: | 03Y |
20: | 43Y |
21: | |
22: | 57Y |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima