Menetrendek
3 |
Rozsrét autóbusz-forduló Rozsrét autóbusz-forduló ► Kistelekiszőlő ► Autóbusz-állomás ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:03 | Rozsrét autóbusz-forduló |
16:04 | Kerülő utca |
16:05 | Mitró György utca |
16:06 | Hajlás utca |
16:08 | Rozsrét, iskola |
16:09 | Rozstelek utca |
16:10 | Tulipán utca |
16:11 | Szabadság utca |
16:12 | Lejtő utca |
16:14 | Palánta utca |
16:15 | Fillér utca |
16:17 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
16:18 | Tégla utca |
16:19 | Meggyfa utca |
16:21 | Palánta utca |
16:22 | Ipartelepi elágazás |
16:23 | TIGÁZ |
16:25 | Móricz Zsigmond utca |
16:26 | Szarvas utca 124. |
16:27 | Szarvas utca 76. |
16:28 | Kígyó utca |
16:30 | Szarvas utca 13. |
16:31 | Országzászló tér |
16:32 | Szabolcs utca |
16:34 | Autóbusz-állomás |
16:37 | Mező utca 5. |
16:39 | Rákóczi utca 50. |
16:40 | Búza tér |
16:42 | Kossuth utca 9. |
16:43 | Dohány utca |
16:45 | Stadion utca |
16:46 | Városi Stadion |
16:47 | Egyetem |
16:48 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima