Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Szabadság utca | |
3 | Rozsrét autóbusz-forduló ► Kistelekiszőlő ► Autóbusz-állomás ► Sóstói úti kórház |
30A | Rozsrét autóbusz-forduló ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
A külön nem jelölt időpontokban 3-as autóbusz közlekedik, Kistelekisző érintésével. / At non-marked departure times, bus 3 runs via Kistelekiszőlő-. |
|
*A | A jelölt időpontokban 30A jelzéssel közlekedik busz, Kistelekiszőlő érintése nélkül, az Autóbusz-állomásig. / These departures are the 30A services wich do not serve Kistelekiszőlő and terminate at "Autóbusz-állomás". |
R | A járat Rozsrét, iskola megálló érintésével közlekedik. / This service stops at "Rozsrét, iskola". |
tanítási napon / on schooldays |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Munkanapokon (hétfő-péntek) | |
On workdays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 56 |
5: | 39*A |
6: | |
7: | 09 54*A |
8: | 11 |
9: | 11 |
10: | |
11: | 11 |
12: | |
13: | 00 |
14: | 11R |
15: | |
16: | 11R |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 58 |
7: | |
8: | 58 |
9: | |
10: | 58 |
11: | |
12: | 58 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima