Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Megyei Bíróság | |
2 | Autóbusz-állomás ► Borbánya, Csárda utcai forduló |
22 | Autóbusz-állomás ► Ipari utca ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkezdésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
* | 22-es jelzéssel, az Ipari utca érintésével közlekedik az Alma utca felé. / Bus 22 running via Ipari utca and Alma utca. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 28*44 |
6: | 143353 |
7: | 11*38 |
8: | 28 |
9: | 28 |
10: | 28 |
11: | 28 |
12: | 08 |
13: | 2846* |
14: | 2846* |
15: | 2846* |
16: | 23 |
17: | 23 |
18: | 28 |
19: | 29 |
20: | |
21: | 54* |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 28*44 |
6: | 33 |
7: | 0311*33 |
8: | 28 |
9: | 28 |
10: | 28 |
11: | 28 |
12: | 08 |
13: | 2846* |
14: | 28 |
15: | 28 |
16: | 28 |
17: | 28 |
18: | 28 |
19: | 29 |
20: | |
21: | 54* |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 34 |
6: | |
7: | 44 |
8: | |
9: | 44 |
10: | |
11: | 44 |
12: | |
13: | 44 |
14: | |
15: | 44 |
16: | |
17: | 44 |
18: | |
19: | 44 |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 28*44 |
6: | 33 |
7: | 18 |
8: | 28 |
9: | 28 |
10: | 28 |
11: | 28 |
12: | 08 |
13: | 28 |
14: | 28 |
15: | 28 |
16: | 28 |
17: | 28 |
18: | 28 |
19: | 29 |
20: | |
21: | 54* |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima