Menetrendek
27 |
Mező utca Jósaváros ► Vay Ádám körút ► Szélsőbokori út ► Vasútállomás |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:34 | Jósaváros |
14:35 | Jósavárosi templom |
14:36 | Jósavárosi piac |
14:37 | Volánbusz Zrt. |
14:38 | Pazonyi tér |
14:39 | Nyár utca |
14:41 | Vay Ádám körút |
14:43 | Búza tér |
14:45 | Mező utca |
14:46 | Bethlen Gábor utca 67. |
14:48 | Derkovits Gyula utca 5. |
14:49 | Derkovits Gyula utca 73. |
14:50 | Dugonics utca |
14:51 | Rozsnyó utca |
14:52 | Szirom utca |
14:53 | Újház sor |
14:54 | Legyező utca 65. |
14:55 | Szélsőbokori út |
14:57 | Esélycentrum |
14:59 | Szakiskola és Kollégium |
15:01 | Tiszavasvári út |
15:03 | Konzervgyár |
15:05 | Autóbusz-állomás |
15:07 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima