Menetrendek
27 |
Pazonyi tér Jósaváros ► Vay Ádám körút ► Szélsőbokori út ► Vasútállomás |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:36 | Jósaváros |
16:37 | Jósavárosi templom |
16:38 | Jósavárosi piac |
16:39 | Volánbusz Zrt. |
16:42 | Pazonyi tér |
16:43 | Nyár utca |
16:44 | Vay Ádám körút |
16:46 | Búza tér |
16:49 | Mező utca |
16:51 | Bethlen Gábor utca 67. |
16:52 | Derkovits Gyula utca 5. |
16:53 | Derkovits Gyula utca 73. |
16:54 | Dugonics utca |
16:55 | Rozsnyó utca |
16:56 | Szirom utca |
16:57 | Újház sor |
16:58 | Legyező utca 65. |
17:00 | Szélsőbokori út |
17:02 | Esélycentrum |
17:04 | Szakiskola és Kollégium |
17:06 | Tiszavasvári út |
17:10 | Konzervgyár |
17:12 | Autóbusz-állomás |
17:14 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima