Menetrendek
27 |
Szélsőbokori út Jósaváros ► Vay Ádám körút ► Szélsőbokori út ► Vasútállomás |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:34 | Jósaváros |
17:35 | Jósavárosi templom |
17:36 | Jósavárosi piac |
17:37 | Volánbusz Zrt. |
17:38 | Pazonyi tér |
17:39 | Nyár utca |
17:41 | Vay Ádám körút |
17:43 | Búza tér |
17:45 | Mező utca |
17:46 | Bethlen Gábor utca 67. |
17:48 | Derkovits Gyula utca 5. |
17:49 | Derkovits Gyula utca 73. |
17:50 | Dugonics utca |
17:51 | Rozsnyó utca |
17:52 | Szirom utca |
17:53 | Újház sor |
17:54 | Legyező utca 65. |
17:55 | Szélsőbokori út |
17:57 | Szakiskola és Kollégium |
17:59 | Tiszavasvári út |
18:01 | Konzervgyár |
18:03 | Autóbusz-állomás |
18:05 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima