Menetrendek
9 |
EÜ. Szakközépiskola ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice.
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
9:42 | Huszár telep |
9:43 | Bottyán János utca |
9:44 | Continental |
9:45 | Derkovits Gyula utca 108. |
9:46 | Dugonics utca |
9:47 | Rozsnyó utca |
9:48 | Szirom utca |
9:49 | Fészek utca ABC |
9:50 | Fészek utca |
9:51 | Tiszavasvári út |
9:53 | Mező utca 5. |
9:55 | Rákóczi utca 50. |
9:56 | Búza tér |
9:57 | Vay Ádám körút |
9:58 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
9:59 | Bujtos utca |
10:01 | Inczédy sor |
10:03 | Kórház |
10:05 | Nagyvárad utca |
10:06 | EÜ. Szakközépiskola |
10:07 | Család utca, hőközpont |
10:08 | Semmelweis utca |
10:09 | Törzs utca |
10:10 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima