Menetrendek
9 |
Szirom utca ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice.
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
5:46 | Huszár telep |
5:47 | Bottyán János utca |
5:48 | Continental |
5:49 | Derkovits Gyula utca 108. |
5:50 | Dugonics utca |
5:51 | Rozsnyó utca |
5:52 | Szirom utca |
5:53 | Fészek utca ABC |
5:54 | Fészek utca |
5:55 | Tiszavasvári út |
5:57 | Mező utca 5. |
5:59 | Rákóczi utca 50. |
6:00 | Búza tér |
6:01 | Vay Ádám körút |
6:02 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
6:03 | Bujtos utca |
6:05 | Inczédy sor |
6:07 | Kórház |
6:09 | Nagyvárad utca |
6:10 | EÜ. Szakközépiskola |
6:11 | Család utca, hőközpont |
6:12 | Semmelweis utca |
6:13 | Törzs utca |
6:14 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima