Menetrendek
18 |
Szabolcs utca Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
22:07 | Örökösföld |
22:09 | Bevásárlóközpontok |
22:11 | TESCO áruház |
22:14 | Jósavárosi templom |
22:15 | Jósaváros |
22:17 | Jósaváros |
22:18 | Jósavárosi templom |
22:19 | Jósavárosi piac |
22:20 | Volánbusz Zrt. |
22:21 | Pazonyi tér |
22:22 | Nyár utca |
22:23 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
22:24 | Bujtos utca |
22:25 | Megyei Bíróság |
22:26 | Országzászló tér |
22:27 | Szabolcs utca |
22:28 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
22:30 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima