Menetrendek
3 |
Búza tér Rozsrét autóbusz-forduló ► Kistelekiszőlő ► Autóbusz-állomás ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
4:50 | Rozsrét autóbusz-forduló |
4:51 | Kerülő utca |
4:52 | Mitró György utca |
4:53 | Hajlás utca |
4:54 | Rozstelek utca |
4:55 | Tulipán utca |
4:56 | Szabadság utca |
4:57 | Lejtő utca |
4:59 | Palánta utca |
5:00 | Fillér utca |
5:02 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
5:03 | Tégla utca |
5:04 | Meggyfa utca |
5:06 | Palánta utca |
5:07 | Ipartelepi elágazás |
5:08 | TIGÁZ |
5:10 | Móricz Zsigmond utca |
5:11 | Szarvas utca 124. |
5:12 | Szarvas utca 76. |
5:13 | Kígyó utca |
5:14 | Szarvas utca 13. |
5:15 | Országzászló tér |
5:16 | Szabolcs utca |
5:18 | Autóbusz-állomás |
5:20 | Mező utca 5. |
5:22 | Rákóczi utca 50. |
5:23 | Búza tér |
5:25 | Kossuth utca 9. |
5:26 | Dohány utca |
5:28 | Stadion utca |
5:29 | Városi Stadion |
5:30 | Egyetem |
5:31 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima