Menetrendek
25 |
Pitypang utca Északi körút ► Örökösföld ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:24 | Vasútállomás |
14:26 | Autóbusz-állomás |
14:27 | Mező utca 5. |
14:29 | Széna tér |
14:31 | Északi körút 25. |
14:33 | Északi körút 4. |
14:35 | Ferenc körút |
14:37 | Volánbusz Zrt. |
14:39 | Jósavárosi piac |
14:41 | TESCO áruház |
14:44 | Bevásárlóközpontok |
14:46 | Örökösföld |
14:47 | Szalag utca |
14:48 | Örökösföldi Piac |
14:49 | Család utca, hőközpont |
14:50 | EÜ. Szakközépiskola |
14:52 | Nagyvárad utca |
14:54 | Zimony utca |
14:55 | Kéményseprő utca |
14:57 | Lujza utca (Kállói út) |
14:58 | Tünde utca |
14:59 | Borbánya, ABC |
15:00 | Borbánya, iskola |
15:01 | Pitypang utca |
15:02 | Alma utcai iskola |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima