Menetrendek
17 |
Derkovits Gyula utca 73. Örökösföld ► Rendelőintézet ► Szélsőbokori út |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
12:38 | Örökösföld |
12:39 | Szalag utca |
12:40 | Örökösföldi Piac |
12:41 | Család utca |
12:42 | EÜ. Szakközépiskola |
12:45 | Rendelőintézet |
12:47 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
12:49 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
12:51 | Vay Ádám körút |
12:53 | Búza tér |
12:55 | Mező utca |
12:57 | Bethlen Gábor utca 67. |
12:59 | Derkovits Gyula utca 5. |
13:00 | Derkovits Gyula utca 73. |
13:01 | Dugonics utca |
13:02 | Rozsnyó utca |
13:03 | Szirom utca |
13:04 | Újház sor |
13:05 | Legyező utca 65. |
13:06 | Szélsőbokori út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima