Menetrendek
17 |
Örökösföld Örökösföld ► Rendelőintézet ► Szélsőbokori út |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:54 | Örökösföld |
6:55 | Szalag utca |
6:56 | Örökösföldi Piac |
6:57 | Család utca |
6:58 | EÜ. Szakközépiskola |
7:01 | Rendelőintézet |
7:03 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
7:05 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
7:07 | Vay Ádám körút |
7:09 | Búza tér |
7:11 | Mező utca |
7:13 | Bethlen Gábor utca 67. |
7:15 | Derkovits Gyula utca 5. |
7:16 | Derkovits Gyula utca 73. |
7:17 | Dugonics utca |
7:18 | Rozsnyó utca |
7:19 | Szirom utca |
7:20 | Újház sor |
7:21 | Legyező utca 65. |
7:22 | Szélsőbokori út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima