Menetrendek
14F |
14F |
Rákóczi utca 50. Vasútállomás ► Búza tér ► Kemecsei út ► Sóstóhegy (körjárat) |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:17 | Vasútállomás |
8:18 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
8:19 | Mező utca 5. |
8:21 | Rákóczi utca 50. |
8:23 | Búza tér |
8:24 | Vay Ádám körút |
8:25 | Nyár utca |
8:27 | Volánbusz Zrt. |
8:29 | Jósavárosi piac |
8:31 | Jósaváros |
8:33 | Csaló köz |
8:34 | Leffler Sámuel utca |
8:35 | Fábián Zoltán utca |
8:36 | Csillagvirág utca |
8:39 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
8:40 | Csónak utca |
8:41 | Berenát utca |
8:42 | Idősek otthona |
8:43 | Zsuzsanna utca |
8:44 | János-hegy lakópark |
8:45 | Sóstóhegy, vasútállomási bejárati út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima