Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Zsuzsanna utca | |
14F | Vasútállomás ► Búza tér ► Kemecsei út ► Sóstóhegy (körjárat) |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
A 14-es és 14F járatok Sóstóhegyet egymással ellentétes irányban járják be. A Sóstóhegy, vasútállomás bejárati út után az autóbuszok továbbhaladnak. A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
In Sósóthegy, buses 14 and 14F run on loop routes. From the "Sóstóhegy, vasútállomás bejárati út stop", buses continue to run on the loop section. In Sósóthegy, buses 14. Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
Jelmagyarázat |
|
---|---|
F | 14F jelzéssel közlekedik, a sóstóhegyi hurokútvonalon az ellenkező irányban halad végig. / Runs as 14F in the opposite direcion on the loop section in Sóstóhegy. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 56F |
5: | 36F |
6: | 16F46F |
7: | 18F52F |
8: | 43F |
9: | 43F |
10: | 43F |
11: | 43F |
12: | 43F |
13: | 40F |
14: | 37F |
15: | 07F41F |
16: | 11F41F |
17: | 11F47F |
18: | 43F |
19: | 43F |
20: | 41F |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 56F |
5: | 36F |
6: | 16F56F |
7: | 41F |
8: | 43F |
9: | 43F |
10: | 43F |
11: | 43F |
12: | 43F |
13: | 40F |
14: | 32F |
15: | 22F42F |
16: | 22F42F |
17: | 22F42F |
18: | 43F |
19: | 43F |
20: | 41F |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 56F |
5: | 42F |
6: | 41F |
7: | 41F |
8: | 41F |
9: | 41F |
10: | 41F |
11: | 41F |
12: | 41F |
13: | 41F |
14: | 41F |
15: | 41F |
16: | 41F |
17: | 41F |
18: | 41F |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 56F |
5: | 36F |
6: | 56F |
7: | 41F |
8: | 43F |
9: | 43F |
10: | 43F |
11: | 43F |
12: | 43F |
13: | 43F |
14: | 43F |
15: | 43F |
16: | 43F |
17: | 43F |
18: | 43F |
19: | 43F |
20: | 41F |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima