Menetrendek
15 |
Sóstóhegyi iskola Vasútállomás ► Országzászló tér ► Sóstóhegy (körjárat) |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:25 | Vasútállomás |
14:27 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
14:28 | Szabolcs utca |
14:30 | Országzászló tér |
14:32 | Luther utca |
14:34 | Bujtos utca |
14:36 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
14:38 | Nyár utca |
14:40 | Volánbusz Zrt. |
14:42 | Jósavárosi piac |
14:44 | Jósaváros |
14:46 | Csaló köz |
14:47 | Leffler Sámuel utca |
14:48 | Fábián Zoltán utca |
14:49 | Csillagvirág utca |
14:50 | Korányi Frigyes utcai elágazás |
14:51 | Mogyoró utca |
14:52 | Fácán utca |
14:53 | Aranykalász sor |
14:55 | Muskotály utca |
14:56 | Sóstóhegyi iskola |
14:58 | Sóstóhegy, vasútállomási bejárati út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima