Menetrendek
14 |
Muskotály utca Vasútállomás ► Búza tér ► Sóstóhegy (körjárat) |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:45 | Vasútállomás |
14:46 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
14:47 | Mező utca 5. |
14:49 | Rákóczi utca 50. |
14:51 | Búza tér |
14:52 | Vay Ádám körút |
14:53 | Nyár utca |
14:55 | Volánbusz Zrt. |
14:57 | Jósavárosi piac |
14:59 | Jósaváros |
15:01 | Csaló köz |
15:02 | Leffler Sámuel utca |
15:03 | Fábián Zoltán utca |
15:04 | Csillagvirág utca |
15:05 | Korányi Frigyes utcai elágazás |
15:06 | Mogyoró utca |
15:07 | Fácán utca |
15:08 | Aranykalász sor |
15:10 | Muskotály utca |
15:11 | Sóstóhegyi iskola |
15:13 | Sóstóhegy, vasútállomási bejárati út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima