Menetrendek
15 |
Fácán utca Vasútállomás ► Országzászló tér ► Sóstóhegy (körjárat) |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
13:55 | Vasútállomás |
13:57 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
13:58 | Szabolcs utca |
14:00 | Országzászló tér |
14:02 | Luther utca |
14:04 | Bujtos utca |
14:06 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
14:08 | Nyár utca |
14:10 | Volánbusz Zrt. |
14:12 | Jósavárosi piac |
14:14 | Jósaváros |
14:16 | Csaló köz |
14:17 | Leffler Sámuel utca |
14:18 | Fábián Zoltán utca |
14:19 | Csillagvirág utca |
14:20 | Korányi Frigyes utcai elágazás |
14:21 | Mogyoró utca |
14:22 | Fácán utca |
14:23 | Aranykalász sor |
14:25 | Muskotály utca |
14:26 | Sóstóhegyi iskola |
14:28 | Sóstóhegy, vasútállomási bejárati út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima