Menetrendek
14 |
Mogyoró utca Vasútállomás ► Búza tér ► Sóstóhegy (körjárat) |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:32 | Vasútállomás |
14:34 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
14:36 | Mező utca 5. |
14:38 | Rákóczi utca 50. |
14:40 | Búza tér |
14:42 | Vay Ádám körút |
14:44 | Nyár utca |
14:46 | Volánbusz Zrt. |
14:48 | Jósavárosi piac |
14:50 | Jósaváros |
14:52 | Csaló köz |
14:53 | Leffler Sámuel utca |
14:54 | Fábián Zoltán utca |
14:55 | Csillagvirág utca |
14:56 | Korányi Frigyes utcai elágazás |
14:57 | Mogyoró utca |
14:58 | Fácán utca |
14:59 | Aranykalász sor |
15:01 | Muskotály utca |
15:02 | Sóstóhegyi iskola |
15:04 | Sóstóhegy, vasútállomási bejárati út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima