Menetrendek
14 |
Petőfi tér (Autóbusz-állomás) Vasútállomás ► Búza tér ► Sóstóhegy (körjárat) |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:32 | Vasútállomás |
17:33 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
17:34 | Mező utca 5. |
17:36 | Rákóczi utca 50. |
17:38 | Búza tér |
17:39 | Vay Ádám körút |
17:40 | Nyár utca |
17:42 | Volánbusz Zrt. |
17:44 | Jósavárosi piac |
17:46 | Jósaváros |
17:48 | Csaló köz |
17:49 | Leffler Sámuel utca |
17:50 | Fábián Zoltán utca |
17:51 | Csillagvirág utca |
17:52 | Korányi Frigyes utcai elágazás |
17:53 | Mogyoró utca |
17:54 | Fácán utca |
17:55 | Aranykalász sor |
17:57 | Muskotály utca |
17:58 | Sóstóhegyi iskola |
18:00 | Sóstóhegy, vasútállomási bejárati út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima