Menetrendek
14 |
Petőfi tér (Autóbusz-állomás) Vasútállomás ► Búza tér ► Sóstóhegy (körjárat) |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:17 | Vasútállomás |
14:19 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
14:21 | Mező utca 5. |
14:23 | Rákóczi utca 50. |
14:25 | Búza tér |
14:27 | Vay Ádám körút |
14:29 | Nyár utca |
14:31 | Volánbusz Zrt. |
14:33 | Jósavárosi piac |
14:35 | Jósaváros |
14:37 | Csaló köz |
14:38 | Leffler Sámuel utca |
14:39 | Fábián Zoltán utca |
14:40 | Csillagvirág utca |
14:41 | Korányi Frigyes utcai elágazás |
14:42 | Mogyoró utca |
14:43 | Fácán utca |
14:44 | Aranykalász sor |
14:46 | Muskotály utca |
14:47 | Sóstóhegyi iskola |
14:49 | Sóstóhegy, vasútállomási bejárati út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima