Menetrendek
14 |
Csaló köz Vasútállomás ► Búza tér ► Sóstóhegy (körjárat) |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
22:45 | Vasútállomás |
22:46 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
22:47 | Mező utca 5. |
22:49 | Rákóczi utca 50. |
22:51 | Búza tér |
22:52 | Vay Ádám körút |
22:53 | Nyár utca |
22:55 | Volánbusz Zrt. |
22:57 | Jósavárosi piac |
22:58 | Jósaváros |
22:59 | Csaló köz |
23:00 | Leffler Sámuel utca |
23:01 | Fábián Zoltán utca |
23:02 | Csillagvirág utca |
23:03 | Korányi Frigyes utcai elágazás |
23:04 | Mogyoró utca |
23:05 | Fácán utca |
23:06 | Aranykalász sor |
23:08 | Muskotály utca |
23:09 | Sóstóhegyi iskola |
23:11 | Sóstóhegy, vasútállomási bejárati út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima