Menetrendek
14 |
Volánbusz Zrt. Vasútállomás ► Búza tér ► Sóstóhegy (körjárat) |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:24 | Vasútállomás |
16:26 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
16:28 | Mező utca 5. |
16:30 | Rákóczi utca 50. |
16:32 | Búza tér |
16:34 | Vay Ádám körút |
16:37 | Nyár utca |
16:40 | Volánbusz Zrt. |
16:42 | Jósavárosi piac |
16:44 | Jósaváros |
16:46 | Csaló köz |
16:47 | Leffler Sámuel utca |
16:48 | Fábián Zoltán utca |
16:49 | Csillagvirág utca |
16:50 | Korányi Frigyes utcai elágazás |
16:51 | Mogyoró utca |
16:52 | Fácán utca |
16:53 | Aranykalász sor |
16:55 | Muskotály utca |
16:56 | Sóstóhegyi iskola |
16:58 | Sóstóhegy, vasútállomási bejárati út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima