Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Szegfű utca (INTERSPAR) | |
11 | Örökösföld ► Egyház utca ► Örökösföld |
11Y | Örökösföld ► Egyház utca ► Örökösföld |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
11-es jelzéssel, a Törzs utcán át közlekednek. / Buses at non-marked departure times run on line 11 via Törzs utca. |
|
Y | 11Y jelzéssel közlekedik, az Örökösföldi piac érintésével. / Runs on line 11Y via Örökösföldi piac. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 32 43Y |
7: | 07 30 43Y58Y |
8: | 08 |
9: | |
10: | |
11: | |
12: | |
13: | |
14: | 12Y22 42Y |
15: | 02 12Y22 42Y |
16: | 02 12Y22 42Y |
17: | 02 12Y22 42 |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 32 43Y |
7: | 07 30 43Y58Y |
8: | 08 |
9: | |
10: | |
11: | |
12: | |
13: | |
14: | 09 19Y37 |
15: | 09 19Y37 |
16: | 09 19Y37 |
17: | 12Y42 |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 32 |
7: | 30 |
8: | 02 |
9: | |
10: | |
11: | |
12: | |
13: | |
14: | 09 37 |
15: | 09 37 |
16: | 09 37 |
17: | 42 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima