Menetrendek
11 |
Zrínyi Ilona utca Örökösföld ► Egyház utca ► Örökösföld |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:40 | Örökösföld |
7:41 | Törzs utca |
7:42 | Semmelweis utca |
7:44 | Család utca, hőközpont |
7:46 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
7:48 | Bujtos utca |
7:50 | Megyei Bíróság |
7:53 | Zrínyi Ilona utca |
7:55 | Egyház utca |
7:57 | Vay Ádám körút |
7:59 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
8:02 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
8:04 | Szegfű utca (PLAZA) |
8:06 | Család utca, hőközpont |
8:07 | Semmelweis utca |
8:09 | Törzs utca |
8:10 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima