Menetrendek
11 |
Örökösföld Örökösföld ► Egyház utca ► Örökösföld |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:20 | Örökösföld |
17:21 | Törzs utca |
17:22 | Semmelweis utca |
17:24 | Család utca, hőközpont |
17:26 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
17:28 | Bujtos utca |
17:30 | Megyei Bíróság |
17:33 | Zrínyi Ilona utca |
17:35 | Egyház utca |
17:37 | Vay Ádám körút |
17:39 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
17:42 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
17:44 | Szegfű utca (PLAZA) |
17:46 | Család utca, hőközpont |
17:47 | Semmelweis utca |
17:49 | Törzs utca |
17:50 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima