Menetrendek
10Y |
10Y |
Család utca Örökösföld ► Kórház ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:37 | Örökösföld |
17:38 | Szalag utca |
17:39 | Örökösföldi Piac |
17:40 | Család utca |
17:41 | EÜ. Szakközépiskola |
17:43 | Nagyvárad utca |
17:45 | Kórház |
17:46 | Kert utca 8. |
17:47 | Kert utca 32. |
17:48 | Váci Mihály utca 9. |
17:50 | Móricz Zsigmond utca |
17:52 | Almatároló |
17:53 | MÁV-bérház |
17:54 | Huszár sor |
17:56 | Vasútállomás |
17:58 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
17:59 | Szabolcs utca |
18:00 | Bessenyei tér |
18:02 | Egyház utca |
18:04 | Vasvári Pál utca |
18:05 | Őz utca |
18:07 | Hímes utca |
18:08 | Egyetem C épület |
18:09 | Agrár Kutatóintézet |
18:11 | Csatorna utca |
18:13 | Csongor utca |
18:14 | Szamos utca |
18:15 | Kincs utca |
18:17 | Westsik Vilmos utca 35. |
18:18 | Szegély utca |
18:20 | Nyírszőlősi elágazás |
18:21 | Nyírszőlős, Izabella utca |
18:22 | Nyírszőlős, kollégium utca |
18:23 | Nyírszőlős, Sugár utca |
18:25 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima