Menetrendek
10Y |
10Y |
Nyírszőlős, Izabella utca Örökösföld ► Kórház ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:53 | Örökösföld |
7:54 | Szalag utca |
7:55 | Örökösföldi Piac |
7:56 | Család utca |
7:57 | EÜ. Szakközépiskola |
7:59 | Nagyvárad utca |
8:01 | Kórház |
8:02 | Kert utca 8. |
8:03 | Kert utca 32. |
8:04 | Váci Mihály utca 9. |
8:06 | Móricz Zsigmond utca |
8:08 | Almatároló |
8:09 | MÁV-bérház |
8:10 | Huszár sor |
8:12 | Vasútállomás |
8:14 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
8:15 | Szabolcs utca |
8:16 | Bessenyei tér |
8:18 | Egyház utca |
8:20 | Vasvári Pál utca |
8:21 | Őz utca |
8:23 | Hímes utca |
8:24 | Egyetem C épület |
8:25 | Agrár Kutatóintézet |
8:27 | Csatorna utca |
8:29 | Csongor utca |
8:30 | Szamos utca |
8:31 | Kincs utca |
8:33 | Westsik Vilmos utca 35. |
8:34 | Szegély utca |
8:36 | Nyírszőlősi elágazás |
8:37 | Nyírszőlős, Izabella utca |
8:38 | Nyírszőlős, kollégium utca |
8:39 | Nyírszőlős, Sugár utca |
8:41 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima