Menetrendek
10Y |
10Y |
Nyírszőlős, Izabella utca Örökösföld ► Kórház ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:53 | Örökösföld |
8:54 | Szalag utca |
8:55 | Örökösföldi Piac |
8:56 | Család utca |
8:57 | EÜ. Szakközépiskola |
8:59 | Nagyvárad utca |
9:01 | Kórház |
9:02 | Kert utca 8. |
9:03 | Kert utca 32. |
9:04 | Váci Mihály utca 9. |
9:06 | Móricz Zsigmond utca |
9:08 | Almatároló |
9:09 | MÁV-bérház |
9:10 | Huszár sor |
9:12 | Vasútállomás |
9:14 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
9:15 | Szabolcs utca |
9:16 | Bessenyei tér |
9:18 | Egyház utca |
9:20 | Vasvári Pál utca |
9:21 | Őz utca |
9:23 | Hímes utca |
9:24 | Egyetem C épület |
9:25 | Agrár Kutatóintézet |
9:27 | Csatorna utca |
9:29 | Csongor utca |
9:30 | Szamos utca |
9:31 | Kincs utca |
9:33 | Westsik Vilmos utca 35. |
9:34 | Szegély utca |
9:36 | Nyírszőlősi elágazás |
9:37 | Nyírszőlős, Izabella utca |
9:38 | Nyírszőlős, kollégium utca |
9:39 | Nyírszőlős, Sugár utca |
9:41 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima