Menetrendek
10 |
Kincs utca Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:21 | Vasútállomás |
6:23 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
6:24 | Szabolcs utca |
6:25 | Bessenyei tér |
6:27 | Egyház utca |
6:29 | Vasvári Pál utca |
6:30 | Őz utca |
6:32 | Hímes utca |
6:33 | Egyetem C épület |
6:34 | Agrár Kutatóintézet |
6:36 | Csatorna utca |
6:38 | Csongor utca |
6:39 | Szamos utca |
6:40 | Kincs utca |
6:42 | Westsik Vilmos utca 35. |
6:43 | Szegély utca |
6:45 | Nyírszőlősi elágazás |
6:46 | Nyírszőlős, Izabella utca |
6:47 | Nyírszőlős, kollégium utca |
6:48 | Nyírszőlős, Sugár utca |
6:50 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima