Menetrendek
10Y |
10Y |
Örökösföldi Piac Örökösföld ► Kórház ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
9:53 | Örökösföld |
9:54 | Szalag utca |
9:55 | Örökösföldi Piac |
9:56 | Család utca |
9:57 | EÜ. Szakközépiskola |
9:59 | Nagyvárad utca |
10:01 | Kórház |
10:02 | Kert utca 8. |
10:03 | Kert utca 32. |
10:04 | Váci Mihály utca 9. |
10:06 | Móricz Zsigmond utca |
10:08 | Almatároló |
10:09 | MÁV-bérház |
10:10 | Huszár sor |
10:12 | Vasútállomás |
10:14 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
10:15 | Szabolcs utca |
10:16 | Bessenyei tér |
10:18 | Egyház utca |
10:20 | Vasvári Pál utca |
10:21 | Őz utca |
10:23 | Hímes utca |
10:24 | Egyetem C épület |
10:25 | Agrár Kutatóintézet |
10:27 | Csatorna utca |
10:29 | Csongor utca |
10:30 | Szamos utca |
10:31 | Kincs utca |
10:33 | Westsik Vilmos utca 35. |
10:34 | Szegély utca |
10:36 | Nyírszőlősi elágazás |
10:37 | Nyírszőlős, Izabella utca |
10:38 | Nyírszőlős, kollégium utca |
10:39 | Nyírszőlős, Sugár utca |
10:41 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima