Menetrendek
10J |
10J |
Őz utca Örökösföld ► Vasútállomás ► Jókai telep ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
13:15 | Vasútállomás |
13:17 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
13:18 | Szabolcs utca |
13:19 | Bessenyei tér |
13:21 | Egyház utca |
13:23 | Vasvári Pál utca |
13:24 | Őz utca |
13:26 | Hímes utca |
13:27 | Egyetem C épület |
13:28 | Agrár Kutatóintézet |
13:30 | Csatorna utca |
13:32 | Csongor utca |
13:33 | Szamos utca |
13:34 | Kincs utca |
13:36 | Westsik Vilmos utca 35. |
13:37 | Szegély utca |
13:39 | Nyírszőlősi elágazás |
13:40 | Jókai telepi iskola |
13:42 | Jókai telep |
13:43 | Jókai telepi iskola |
13:46 | Nyírszőlős, Izabella utca |
13:47 | Nyírszőlős, kollégium utca |
13:48 | Nyírszőlős, Sugár utca |
13:50 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima